Opticon opi2201 pharma


Warning: file_get_contents(http://www.tagsolute.de/cgi-bin/api.cgi) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in C:\inetpub\vhosts\karekod.net\httpdocs\wp-content\plugins\2d-barcodes\api.php on line 162

Auto Focus Kare kod Barkod Okuyucu Özel geliştirilmiş eş zamanlı lens odaklama, hızlı tetikleme süresi ve otomatik kontrast ayarlama teknolojileri ile en küçük boyuttaki barkodları en uzak mesafeden okuyabilirsiniz. Ayrıca bu sayede hareket esnasında okuma toleransı da artırılmıştır.

1280×1024 Çözünürlük (1.3 MP) - KareKod Okuyucu Cmos Okuma Teknolojisi ve yüksek çözünürlük sayesinde, düşük çözünürlüklü (752×480,640×480)
barkod okuyuculara göre daha başarılı okuma performansı sergiler.

Lazer Hedeflemeli KareKod Barkod Okuyucu Lazer hedefleme sayesinde ortam ışığından etkilenmeden doğru hedefi kolayca belirler.

Rahat Tutulur, Hafiftir ve Yer Tutmaz OPI 2201 Barkod Okuyucu özel dizayn edilmiş hafif ve ergonomik gövdesi ile elinize rahatça oturur ve küçük boyutları sayesinde masanızda yer tutmaz.

1.5 Metreden Düşmeye Dayanıklı Kare Kod Barkod Okuyucu 1,5 metreden beton zemine düşmelere karşı dayanıklıdır, zorlu çevre şartlarında kullanıma uygundur.

5 Yıl Garanti ve 30 Gün içinde iade hakkı…. Ürün kalitesinin göstergesi olarak 5 Yıl Garantilidir. Ayrıca ürünü beğenmediğiniz taktirde
30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Zengin Bağlantı Seçenekleri Hertürlü sistemde çalışabilmesi için USB, RS 232 ve Klavye bağlantılı modelleri mevcuttur.

Geniş Okuma Açılı Kare Kod Barkod Okuyucu Özel ergonomik kafa dizaynı ve Auto Focus lens teknolojisi ile yatay ve dikey açılarda
okuma perfomansını en üst seviyeye çıkarır.

Servis Gerektirmez OPI 2201’i kullanmak çok kolay… Kutusunu açın, kablosunu takın ve hemen kullanmaya başlayın.

Ecza Uygulamaları İçin Özel KareKod Barkod Okuyucu OPTICON Pharma OPI 2201, özellikle Eczane karekod uygulamalarında kullanmak üzere geliştirilmiştir.

OPTICON HAKKINDA